Etkinliklerimiz

YILIN İLK KARI İLE KÖŞKDERE PLAZA EDİRNE’DE YILBAŞI PARTİSİ

Köşkdere Plaza Edirne ailesinin ve iş ortaklarının katılımı ile Köşkdere Plaza Edirne 3. Geleneksel Yılbaşı Partisi gerçekleşti. Parti geçen yıllarda olduğu gibi Köşkdere Plaza Edirne’nin arka bahçesinde yakılmış olan varillerdeki ateşin sıcaklığında başladı.
Geceye canlı müzik ve DJ eşliğinde mangal partisi ile devam eden Köşkdere Plaza Edirne ailesi, sürprizler ile dolu bir gece geçirdi. Canlı müziğin etkisi ile kendilerini pistte bulan davetliler birden kar yağmaya başlayıp, Noel Baba’nın geceye dahil olması ile şaşkınlıklarını koruyamadılar. Kar yağışı eşliğinde yapılan hediye çekilişi ile dağıtılan sürpriz hediyeler heyecanları doruğa çıkardı. Davetliler geç saatlere kadar eğlencenin tadına vardılar.
Tüm Köşkdere Plaza Edirne ailesi ve davetli misafirler geceden mutlu ayrılırken, bir sonraki yılbaşı partisindeki sürprizler merak konusu oldu.

KÖŞKDERE PLAZA EDİRNE’DE  KIZILAY KAN BAĞIŞI

Ülkemizdeki kan ihtiyacının karşılanmasına destek olmak ve kan bağışının önemine yönelik bilinç oluşturmak amacıyla Köşkdere Plaza Edirne ve Türk Kızılay’ı işbirliği ile 14 Mayıs 2018 tarihinde plazamız da kan bağışı etkinliği düzenlenmiştir. Kan bağışının öneminin bilincinde olan pek çok gönüllü personelimiz ve müşterilerimiz kan bağışında bulunmuşlardır.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu sitenin Web Yazılım ve Web Tasarım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.