Otomotiv ve Hizmetleri

Sıfır km otomobil, motosiklet satışı, kullanılmış otomobil, motosiklet alış ve satışı ile beraber, mekanik, hasar servis hizmetlerinin yanı sıra tüm otomobil ve motosiklet markalarına lastik, lpg montaj, oto kuaför ve yaz/kış hazırlık servis hizmetleri alanlarında profesyonel ekibimizle sizlere 20 yıldır hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Otomotiv sektöründeki ürün ve hizmet sunumlarımızda, sizlerle ilk temas anımızdan, otomotiv ile ilgili tüm yaşam döngünüzü sizlere şeffaf ve kolay yaşatabilmek için iş süreçlerimizi sürekli kontrol edip iyileştirmenin yanında, aynı noktadan kredi – takas gibi “ödeme”, kasko – trafik gibi “koruma” ve araçlarınızın garanti ömürlerini uzatmak için ek garanti poliçelerini sizlere sunmak için süreçlerimizde bulunduruyoruz.

Web sitemizden tüm ürünlerimizi ve hizmet alanlarımızı ayrıntılı biçimde inceleyebilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim formu, elektronik posta adresimiz ve telefon numaralarıyla bilgi ve teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Yüz yüze görüşmek ve ürün ve hizmetlerimizi daha yakından incelemek için showroomlarımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Ulusal ve uluslararası fuarlardaki stantlarımızı da ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan, telefon, sosyal medya ve web sitemiz aracılığıyla güncel kampanyalardan kolayca haberdar olabilirsiniz.

Sıfır Kilometre Otomobil ve Motosiklet Satışı

Her sene yaklaşık 2 binin üzerinde sıfır km otomobil ve 500’ün üzerinde motosiklet satışı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin bize olan güveniyle sıfır kilometre otomobil ve motosiklet satış oranlarını her sene artırıyoruz. Siz de dünya çapında lider otomobil markaları arasında yer alan; Toyota, Hyundai, Kia, Peugeot, Honda marka araçları Köşkdere Grup güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Köşkdere Grubun 20 Yıllık Tecrübe ve Garantisi Altında İkinci El Otomobil ve Motosiklet Satışı

Köşkdere Grup kullanılmış otomobil ve motosiklet alış/satış hizmeti verirken, sizlere tek noktadan çeşitli ve hızlı işlem prensibi ile profesyonel ekiplerimizin yaptığı ekspertiz ve değerinde fiyatlandırma ile sürece başlanır. Satın alınan araçların yenilenme sürecinde gerekli olan tüm bakım, onarım ve temizlik işlemleri sonunda tam kapsamlı bir son kontrol yapıldıktan sonra sizlerin görüşüne sunarız. Tüm satış noktalarımızdan çeşitli marka/model’den oluşan stok yapısı ile sizlere hizmet vermeyi hedefliyoruz. Ayrıca araçlarınızı nakit ve değerinde satın alıp veya stoğumuza emanet olarak alıp, tüm müşteri portföyümüze sunup, satış ve pazarlama hizmetini sizin adınıza veriyoruz.

Otomobil Kredi Finansmanı, Takas Fırsatı ve Kullanılmış Senet İmkanı

Köşkdere ile anlaşmalı finans kuruluşlarından uygun faiz oranları ve dilediğiniz vadede araç finansmanı edinebilirsiniz. Yalnızca sıfır araçlar için değil kullanılmış araçlarda da kredi fırsatları sizleri bekliyor. Takas yoluyla aracınızı değiştirmek isterseniz, Köşkdere Otomotiv bu konuda da sizlere yardımcı olmaya hazır. Ayrıca, kullanılmış araç satışında senet imkanı da sunulmaktadır.

Sigorta Hizmetleriyle De Köşkdere Yanınızda

Sıfır ya da kullanılmış aracınızın satın alımı esnasında ve sonrasında Köşkdere Sigorta hizmetleri aracılığıyla Zorunlu Trafik, Kasko sigortanızı, aracınızın garantisini uzatan ekstra garanti ve diğer tüm sigorta hizmetlerini kolayca alabilirsiniz. Bu hizmeti almak için showroomlarımızı ziyaret edebilir, telefon veya internetteki(web site, sosyal medya) dijital formları doldurarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzman sigortacı ekibimiz bütçenize ve aracınıza en uygun sigorta teklifini oluşturacaktır.

Köşkdere PLUS ile Servis Hizmetleri (Satış sonrası hizmetler)

Aracınızın ihtiyaç duyacağı tüm servis, bakım, temizlik ve sigorta işlemlerini Köşkdere PLUS markası altında güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası ve kasko hizmetlerinin yanı sıra; hasar servisi, lastik servisi, yaz – kış hazırlık servisi, lpg montaj, check – up ve oto kuaför branşlarında da yanınızdayız! Ayrıca orijinal yedek parça hizmetimizle araçlarınızda ihtiyaç duyacağınız en kaliteli parçaları kolayca bulabilir ve değişimini sağlayabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu sitenin Web Yazılım ve Web Tasarım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.