Rakamlarla Köşkdere

Geçmişten aldığımız güç, geleceğe olan inancımızla 1946 yılından bugüne siz değerli müşterilerimizin güveniyle büyümeye devam ediyoruz. Köşkdere Grup olarak Trakya’nın verimli topraklarında doğan ve tüm Türkiye’ye yayılan bir marka olmanın haklı gururuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

3 Farklı Sektörde Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Veriyoruz

Köşkdere markası olarak; Otomotiv, Sigorta ve Tarım makineleri olmak üzere 3 farklı sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışımızla sizlere hep daha iyisini sunmanın gayreti içersindeyiz.

Türkiye ve Dünya Çapına Yayılmış 15 Global Marka Bayiliği ve Acente

Dünya çapında adından söz ettiren otomotiv markalarının satış, servis, yedek parça bayilikleri, Ermak Köşkdere tarım makinelerinin üretimi, satışı, servisi ve yedek parçası, Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi 9 sigorta şirketinin acenteliği ile sizlere hizmet veriyoruz. Otomobil bayiliklerimiz sırasıyla; Toyota, Hyundai, Peugeot, Kia ve Honda’nın yanı sıra Otomotiv sektöründe Honda motosiklet. Tarım makinelerinde; Ermak Köşkdere tarım makineleri ile çiftçimizin yanındayız. Söz konusu markalara ilişkin ürünlerin satışı ve satış sonrası tüm servis ihtiyaçları bayilerimiz tarafından sağlanmaktadır. Sigorta acenteliğini yürüttüğümüz markalarımız ise; AKSigorta, AXA Sigorta, Allianz, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta, Liberty Mutual, ERGO, United Insurance Compan ve MAPFRE Sigorta. Türkiye’de sigortacılık alanına iddialı biçimde giren ve her geçen sene daha fazla sigorta poliçesi düzenlemeye devam eden Köşkdere Sigorta, yıllık ortalama 7 bin sigorta poliçesi düzenlemektedir.

Türkiye’den Dünyaya Açılan 2 Yerli Markamızla Da Sizlerleyiz

Ermak Köşkdere markamızla sizlere hizmet veriyoruz. Toprak işleme makineleri hizmeti sunan Ermak Köşkdere, 2007 yılından bugüne çiftçilerimizi teknoloji ile buluşturarak daha fazla verim almaları için çalışmaktadır. Bu doğrultuda çiftçilerimizi Ermak Köşkdere markasına sahip; Lazer Kontrollü Toprak Tesviye Makinesi, Derin Sürüm Patlatma (Dip Kazan), Lina Katlanır Diskli Kültivatör ve Melis Diskli Kültivatör ürünlerimizle buluşturuyoruz.

İnovatif Çözümler için Yerli Üretim Tesisi

Tekirdağ Çorlu’da bulunan Ermak Köşkdere Tarım Makineleri üretim tesisimizle çiftçimizin sahip olduğu topraktan maksimum verim alabilmesi için toprak işleme makineleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Uzman mühendis ve araştırmacılardan oluşan Ar-Ge ekibimizle hep daha iyisini sumak için durmaksızın çalışıyoruz.

3 Farklı Şehirde 4 Satış ve Hizmet Noktası

Tekirdağ/Merkez, Tekirdağ/Çorlu ve Edirne/Merkez olmak üzere 3 farklı şehirde 4 satış ve hizmet noktamızda faaliyet sürdürüyoruz. Hizmetlerimize; Toyota Köşkdere Plaza Çorlu, Toyota Köşkdere Plaza Tekirdağ, Onur – Işıl Plaza Çorlu, Köşkdere Plaza Edirne olmak üzere 4 farklı noktadan erişim sağlayabilirsiniz.

Faaliyet Alanlarımızda 225 Kişi İstihdam Edilmektedir

Değerli müşterilerimiz ve çalışanlarımızla bizler kocaman bir aileyiz. Bugün, 3 farklı sektörde faaliyet gösteren Köşkdere Grup çatısı altında toplam 225 kişi istihdam edilmektedir.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu sitenin Web Yazılım ve Web Tasarım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.