Sigorta

Köşkdere Grup bünyesinde faaliyette bulunan Köşkdere Sigorta ile daima en avantajlı fiyatlarla sigorta ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Zorunlu trafik sigortası, kasko başta olmak üzere; tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası, zorunlu deprem sigortası, konut (ev, eşya) sigortası, yurt dışı seyahat sağlık sigortası, hekim sorumluluk sigortası, ferdi kaza sigortası, mesleki sorumluluk sigortası, yeşilkart sigorta, nakliyat sigortası, işyeri sigortası ve inşaat allrisk sigortası gibi farklı sigorta türlerinde hizmet veriyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın gözde sigorta şirketlerinin acenteliklerini yürüten Köşkdere Sigorta hizmetleriyle, sizin için en uygun fiyat ve en avantajlı sigorta alternatiflerini aynı anda sunuyoruz.

Türkiye’nin ve Dünyanın En İyi 9 Sigorta Şirketi Acenteliği
AKSigorta, AXA Sigorta, Allianz, Güneş Sigorta, Anadolu Sigorta, Liberty Mutual, ERGO, United İnsurance Company, MAPFRE Sigorta acenteliklerimizle müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teklif Formu Üzerinden Kolayca Sigorta Fiyat Teklifi Alın
Sigorta ihtiyacınız için Köşkdere Sigorta web sayfamızda yer alan “Hemen Teklif Al” butonuna tıklayarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Sigortalarla ilgili tüm güncel kampanyaları sosyal medya hesaplarımız ve web sitemizden takip edebilirsiniz. Öte yandan, sigorta danışmanlarımıza web sitemizde yer alan iletişim numaralarından ya da e-posta göndererek ulaşabilir, tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Otomobiliniz İçin En Uygun Fiyatlı Zorunlu Trafik Sigortası ve Kasko
Yeni satın aldığınız sıfır kilometre ya da 2. el otomobil ve motosikletinizin zorunlu trafik sigortasını ve kaskosunu avantajlı fiyatlarla Köşkdere Sigorta çatısı altında bulabilirsiniz. 9 farklı sigorta şirketinden alınacak teklifler sayesinde; kolayca karşılaştırma yapabilir, bütçenize ve gereksinimlerine en uygun sigorta konusunda doğru kararlar alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu sitenin Web Yazılım ve Web Tasarım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.