Tarım Makineleri

Türkiye’nin dünyaya açılan tarım makineleri markası Ermak Köşkdere olarak; Güney Avrupa ülkeleri, Afrika ülkeleri, Asya ülkeleri ve Güney Amerika ülkeleri başta olmak üzere onlarca ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Global bir marka olmamızın yanında Türkiye’nin 81 iline ulaşan geniş bayi ağımızla çiftçilerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.
Ermak Köşkdere Tarım Makineleri olarak, modern tarıma yeni yaklaşımlar getiren ürünlerimiz ile inovatif çözümler için çalışıyoruz. Emeğinizin daha çok verim, daha çok kazanç olarak size dönmesini sağlamak için varız. 2007’den bu yana çiftçi dostu toprak işleme makinelerini, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz biçimde karşılayacak şekilde üretiyoruz.

Topraklarınızı Son Teknoloji İşleme Makineleriyle Tanıştırıyoruz!

Toprağı ekime hazır hale getirmek için yapmanız gereken zorlu işlemleri unutun. Toprağı havalandırmak, anız ve zararlı maddelerden arındırmak, taban taşını kırmak ve düzgün hale getirmek için son teknoloji işleme makineleri, en büyük yardımcınız olacak. Daha az maliyet ve zaman harcayarak toprağı ekime hazır hale getirebilir, toprağınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

Profesyonel AR-GE ve Satış Ekibimizle Hep Daha İyisini Sunmak İçin Çalışıyoruz

Her zaman daha iyisini üretmek için alanında uzman mühendis ve araştırmacılardan oluşan Ar-Ge ekibimiz durmaksızın yenilikçi yaklaşımlarla çalışıyor. Ulusal ve uluslar arası fuarlara aktif biçimde katılım gösteren Ermak Köşkdere satış ekibimiz; çiftçiyle son teknoloji ürünlerimizi buluşturuyor. Bursa, Çorlu, Balıkesir Tarım Fuarları başta olmak üzere tüm tarım fuarlarında çiftçilerle kurulan yüz yüze iletişimlerde alınan tüm geri dönüşleri önemsiyor, değerlendiriyor ve işimizi daha iyi noktalara taşımak için gerekli adımları hızla atıyoruz. Böylelikle sizlerden aldığımız geri dönüşler ışığında çiftçi dostu makineleri maksimum fayda alabileceğiniz biçimde hizmetinize sunuyoruz.

Yalnızca Türkiye’ye Değil Tüm Dünyaya Hizmet Veriyoruz

Ermak Köşkdere Tarım Makineleri yalnızca Türkiye’de değil, yurt dışına da yayılmış ağıyla; dünya pazarında yer alan lider markalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Ermak Köşkdere tarafından üretilen toprak işleme makineleri tüm dünyada kendini kabul ettirmiş teknolojik alt yapıya sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve verimliliğin arttırılması en başat görev ve sorumluluklarımız arasında yer alır. Güven veren bir marka olmamızın ardındaki sır da bu başat görevlerimizde gizlidir.

Satış Öncesi Çözüm Odaklı Bilgilendirme, Satış Sonrası ise Yaygın Servis Ağı

Satın almayı düşündüğünüz toprak işleme makinesiyle ilgili detaylı bilgi almak için bayilerimizi ziyaret edebilir ya da web sitemizde yer alan iletişim formuyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geniş servis ağımız sayesinde Türkiye çapında ve dünyanın neresinde olursanız olun kolaylıkla teknik servis desteğimizi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Bizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

Bu sitenin Web Yazılım ve Web Tasarım işlemleri WebWorks İstanbul tarafından hazırlanmıştır.